Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Yok artık: GTA 6 için abonelik sistemi kapıda!

Yok artık: GTA 6 için abonelik sistemi kapıda!

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
4 0

GTA 6, GTA+ aboneliği kapsamında sunulabilir mi? Rockstar’ın üyelik paketini güçlendirmesi merak uyandırdı.

Rockstar Games’in yaptığı her duyuru, oyuncular arasında Grand Theft Auto 6 beklentisi yaratıyor. Son olarak GTA+ üyeliğine önemli yenilikler getiren Rockstar’ın, GTA 6 öncesinde abonelik sistemini güçlendirmek istediği düşünülüyor.

GTA 6, GTA+ üyeliğiyle sunulabilir

Bilmeyenler için GTA+, bu yılın başlarında Grand Theft Auto Online’ı hedef alacak şekilde başlatıldı. Oyun içi bonuslar ve içerikler sağlayan bu hizmete aylık 5,99 dolara abone olabiliyorsunuz. Ancak yeni bir duyuruyla GTA+’a birkaç eski oyunun daha eklendiği açıklandı.

GTA+ aboneleri, iOS ve Android‘de Liberty City Stories ve Chinatown Wars’a erişebilecek. Her iki oyun da ilk olarak PlayStation Portable ve Nintendo DS için piyasaya sürülmüştü, ancak mobil için de abonelik üzerinden erişilebilir hale geldi.

Daha önce abonelik üzerinden Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ı da oynamak mümkündü. Ancak klasik GTA oyunlarının eklenmesi, aboneliğin genişlediği ve GTA Online’ın dışına çıkmak istediğini gösteriyor.

Ancak Rockstar, GTA+’da yer alan klasik oyunların “sonsuza kadar kalacağının garanti edilmediğini” söyledi. Bu da hizmetin sürekli yenileneceğini ve belki de ilerleyen dönemlerde GTA 6 Online’ı alabileceği anlamına geliyor.

Rockstar’ın en iddialı projesi olması beklenen GTA 6 için henüz resmi bir çıkış tarihi belirlenmedi. Ancak lansman öncesinde GTA+’ın güçlendirilmesi merak uyandırdı.

Peki siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir