Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Xbox şubat güncellemesi geliyor! Neler değişecek?

Xbox şubat güncellemesi geliyor! Neler değişecek?

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
3 0

Xbox, oldukça kapsamlı şubat güncellemesini oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu güncellemeden tüm Xbox Series S, Series X, ve One kullanıcıları faydalanacak. Ayrıca mobil cihazlar için de çeşitli yenilikler yapılacağı öngörülüyor. İşte tüm detaylar…

Xbox, şubat ayına hızlı başladı!

Güncellemenin en önemli maddelerinden biri, Xbox’un oyun koluyla ilgili diyebiliriz. Artık koldaki joystikler çok daha stabil çalışarak, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak. Bu değişikliğin, joystiklerin çalışma şeklinden rahatsız olan oyuncuların şikayetleri üzerine yapıldığı biliniyor. Şubat güncellemesi sayesinde, Xbox fanları oyun kollarını boş yere tamire götürmek zorunda kalmayacak.

Bu yeniliğe ek olarak, Xbox’un uzaktan oynama özelliği için de çeşitli değişiklikler yapılacak. Mobil cihazları üzerinden oyun deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar, deneyim ettikleri oyunların kontrol tuşlarını diledikleri gibi atayabilecekler. Kişiselleştirilmiş kontroller sayesinde, Xbox kullanıcılarının özellikle rekabetçi oyunlarda daha yüksek performans göstermesi bekleniyor.

Ayrıca Xbox kullanıcıları, şubat ayı ile birlikte sahip oldukları oyunları çeşitli kriterlere göre gruplayabilecekler. Bu yeni özelliğin de, birçok kullanıcı tarafından uzun süredir talep edildiği biliniyordu. Ancak teoride iyi görünen tüm bu yeniliklerin, oyuncular tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu oldu.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Xbox’un şubat güncellemesi beğenilecek mi? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir