Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Marvel’s Spider-Man serisinin kopya satış sayısı belli oldu!

Marvel’s Spider-Man serisinin kopya satış sayısı belli oldu!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
16 0

Sony Interactive Entertainment‘ın sahibi olduğu Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man serisi, en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle açık dünya sevenlerin ilgisini çeken bu serinin şimdiye kadar kaç adet sattığı açıklandı.

Marvel’s Spider-Man serisinin satış sayısı 50 milyonu geçti!

Marvel’s Spider-Man serisi, 2018’de piyasaya sürülen oyun ile başladı. O yıldan itibaren dünyanın en konuşulan serileri arasında yer alan Spider-Man, 2024’ün başı itibariyle beş oyundan oluşuyor. Bu oyunlar sırasıyla Spider-Man, Spider-Man: The City That Never Sleeps, Spider-Man: Miles Morales ve Spider-Man 2. Peki bu seri şimdiye kadar kaç adet adet sattı?

Insomniac Games, resmi X (Twitter) hesabı üzerinden yapılan açıklamayla Marvel’s Spider-Man serisinin toplamda 50 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı. Geçen sene piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man 2‘nin ise 10 milyon satış barajını geçtiği belirtildi.

Şu anda yalnızca PlayStation 5 konsolu üzerinden oynanabilen Marvel’s Spider-Man 2‘nin önümüzdeki yıllarda bilgisayar için de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu doğrultuda oyunun kopya satış sayısı bir hayli artacaktır.

Öte yandan seriye Marvel’s Spider-Man Wolverine adlı bir oyun da eklenmesi bekleniyor. İlk olarak 2021’de duyurulan ve şu anda geliştirilme aşamasında olan yapımın önümüzdeki yıl yani 2025’te piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Geçtiğimiz aylarda Insomniac Games, siber saldırıya uğramıştı. Bu saldırıyla birlikte söz konusu oyundan ekran görüntüleri de ele geçirilmişti.

oyun-fiyatlari-ne-kadar”>Spider-Man oyun fiyatları ne kadar?

Türkiye’de de satılan oyunların fiyat listesi şu şekilde;

oyun Steam Fiyatı PS Store Fiyatı
Marvel’s Spider-Man Remastered 59,99 dolar (1.850 TL) 466,78 TL
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 49,99 dolar (1.540 TL) 459 TL
Marvel’s Spider-Man 2 Satılmıyor (henüz çıkmadı) 1.999 TL

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir