Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Otomobil
  4. »
  5. Tamamen yenilendi: 2024 Nissan Juke tanıtıldı!

Tamamen yenilendi: 2024 Nissan Juke tanıtıldı!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
15 0

Nissan’ın küçük SUV modeli Nissan Juke güncellendi. Hem iç hem dış tasarımda büyük değişikliklere giden Nissan, 2024 Juke modelini bugün gözler önüne sürdü. İşte Nissan Juke 2024’ün tamamen yenilenen tasarımı.

2024 Nissan Juke sportif tasarımı ile göz dolduruyor!

Japon otomobil üreticisi Nissan, bugün SUV segmentindeki modeli Juke’u yenilenen tasarımı ile tanıttı. 2024 Nissan Juke ile iç mekanda tamamen değişikliğe giden şirket, dış tarafta da heyecan veren bazı yenilikler getirdi. Gelin bunlara detaylıca bakalım.

İlk olarak aracın ön tasarımına bakarsak, aslında bir önceki serinin yapısının korunduğunu görüyoruz. Panjur ve far tarafında ufak değişikliklere giden Nissan, tamponun alt tarafında daha yumuşak çizgiler kullanmış. Yan ve arka tarafta da büyük değişiklikler bulunmazken, Juke‘un ilk modelinde kullanılan sarı renk seçeneğinin geri gelmiş olması, şirketin geri dönüşleri değerlendirdiğini vurguluyor.

Dış tasarıma sadece ufak dokunuşlar yapan Nissan, 2024 Juke‘un iç mekanını bambaşka bir hale getirmiş. Koltuk tasarımını tamamen yenileyen Nissan, aracın dış rengini koltuk dikişlerine işlemiş. Bu rengi aracın göğüs kısmında da uzunca kullanan Nissan, aracın multimedya sistemini tamamen güncellemiş. Sürücüye doğru bakan 12,3 inç büyüklüğünde bilgi-eğlence ekranını orta panelde taşıyan 2024 Nissan Juke, standart donanım olarak araca eklenmiş. Kablosuz Android Auto ve Apple CarPlay destekleyen bu ekran, alt tarafta bulunan USB-A ve USB-C çıkışları ile de entegre edilebiliyor. Tabi hemen o bölmede bir kablosuz şarj ünitesi de yer alıyor.

Orta konsoldaki tuşların ve klima menfezlerinin tasarımını tamamen değiştiren Nissan, klima kontrol ünitesini de elden geçirmiş. 2024 Juke modelinde daha fazla piano black trim yerleştiren şirket, vites kolunun ve altındaki ünitenin tasarımına sadık kalmış. Ancak bardaklık ve start-stop tuşlarının bulunduğu panel karbon ve piano black kaplamalar ile güncellenmiş. Yine koltukların arka kısmında da metal ve piano black plastikler kullanan 2024 Nissan Juke, spor görünüme kavuşmuş. Son nokta ise çerçevesiz dikiz aynası ile koyulmuş.

Biz 2024 Nissan Juke’un tasarımını beğendik. Siz yenilenen Juke’u nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir