Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Blizzard kan bağışı yapanlara PC dağıtacak!

Blizzard kan bağışı yapanlara PC dağıtacak!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
4 0

Blizzard, Diablo IV’ü pazarlama konusunda pek ustaca davranmadı. Ancak en son hamlesini dikkat çekici bir şekilde yapıyor. Şirket, oyunun yeni sezonu olan Season of Blood’ın çıkışını ve getirdiği yüksek kazançlı Blood Harvest etkinliklerini kutlamak istiyor. Bunun için Blizzard, ABD’de daha fazla kişi katıldıkça oyun içi ödüllerin kilidini açacak ve bir ay sürecek kan bağışı kampanyası başlattı.

Blizzard, kan bağışı yapanlara PC dağıtacak!

Bağışların toplamı 666 litreye ulaştığında oyuncular “gerçek insan kanı ile aşılanmış, sıvı soğutmalı özel bir bilgisayar” için çekilişe katılabilecekler. Kan vermek aynı zamanda oyunculara oyun içi ödüller de kazandıracak; ancak endişelenmeyin, bağışlar gerçek kan bankalarına gidecek.

Ödüller kademeli bir şekilde verilecek, ilk ödül bağışlar hedefin yüzde 33’üne ulaştığında açılacak. Yüzde 66 puanda oyunculara Loch Raeth Maor Barbarian zırh görünüm seti verilecek. Bağışlar hedefin yüzde 100’üne(666 litre kan) ulaştığında Vermilion Eye Piebald bineği verilecek ve özel bilgisayar için çekilişe geçilecek.

Yalnızca ABD’de gerçekleşecek olan bu çekilişte sıvı soğutmanın içindeki “insan kanı” hilesinin yanı sıra, Seasons of Blood özel PC’sinde NVIDIA GeForce RTX 4090, Intel Core i9 CPU, 64 GB DDR5 RAM, 3 TB SSD Depolama ve soğutma için Quantum Vector GPU bulunuyor.

Çekilişler sadece bağış yapanlara özel olmayacak. Hedefe ulaşıldığında, ABD’de 18 yaşın üzerindeki herhangi bir oyuncu katılabilir. Oyuncular Diablo IV’e özgü bir havuzla bağışın ne kadar olduğuna bakabilirler.

Bu yazının yazıldığı sıralarda bu oran yüzde 20 seviyesindeydi. İlk hedefe ise çok az bir bağış kaldı. Uluslararası Kızılhaç Komitesi’nin yakın zamanda kan ihtiyacı olduğunu duyurmasından sonra bu bağış etkinliği kötü bir fikir olmayabilir.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir