Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Yu-Gi-Oh oyunu geri dönüyor! Tüm seriyi kimler oynayabilecek?

Yu-Gi-Oh oyunu geri dönüyor! Tüm seriyi kimler oynayabilecek?

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
9 0

Yu-Gi-Oh serisinin lisansına sahip Konami firmasının yaptığı son açıklama gündem oldu. Buna göre geçmişten günümüze yapılan tüm Yu-Gi-Oh oyunları, Yu-Gi-Oh Early Days Collection adı altında yenilenerek bir araya getirilecek. Oyunun PC ve Nintendo Switch platformları için çıkış yapacağı netleşirken, PlayStation ve Xbox’a gelip gelmeyeceği şu an için net değil. İşte tüm detaylar…

Yu-Gi-Oh oyunu hem PC hem de Switch’e geri dönüyor!

Eğer serinin hiçbir oyununu tecrübe etmediyseniz, yapımın tüm oyunlarını içine alan bu sürümünün çıkışını beklemek mantıklı gibi görünüyor. Ayrıca Yu-Gi-Oh temalı VR oyunlarının da çıkacağı öne sürülürken, Konami’nin yapım sürecinde yeni yapay zeka teknolojilerinden faydalanacağı iddia edildi

Adının Yu-Gi-Oh Master Duel! olacağı tahmin edilen yapay zeka tabanlı oyunun içeriği tam olarak bilinmemekle birlikte, makine öğrenmesini kullanarak özel bir kullanıcı deneyimi sunması bekleniyor. Eğer halihazırda bir Master Duel oyuncusuysanız, oyunun 2. yıl dönümü için 7 Şubat‘ta gerçekleşecek etkinliğe katılarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Konami’nin yaptığı resmi açıklamadan sonra oyunun çıkacağından tamamen emin olsak da, hangi tarihte çıkacağı Yu-Gi-Oh fanları için merak konusu oldu. Şu an için net bir çıkış tarihi olmasa da, 2024 yılı içinde piyasaya sürülmesini umuyoruz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yu-Gi-Oh oyun serisini siz de seviyor musunuz? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için değerli.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir