Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Yeni Tomb Raider oyunu geliyor olabilir!

Yeni Tomb Raider oyunu geliyor olabilir!

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

oyun dünyasında gönüllerin sultanı diyebileceğimiz Lara Croft’un çok uzun süredir yeni oyunu gelmiyor. En son 2018 yılında Shadof of the Tomb Raider ile görmüştük kendisini. Şimdi yeni gelişmelere göre yeni bir oyun geliyor olabilir!

Söylentilere göre Tomb Raider serisiyle ilgili “çok önemli haberler” yolda

Oyunun resmi web sitesinde yapılan yeni bir güncelleme, oyuncuları ödüller, özel ürünler, ürünler, sürümler ve daha fazlası dahil olmak üzere seriyle ilgili son dakika haberlerini ilk duyan olmak için kaydolmaya davet ediyor.

Burada bahsedilen “sürümler”, tahmin edebileceğiniz gibi yeni bir oyunun piyasaya sürülmesini işaret ediyor. Sitenin ani güncellemesinin zamanlamasını, Crystal Dynamics’in bu yıl içinde bir açıklama yapmaya hazırlandığı söylentileriyle eşleştirdiğimizde ve geliştiricinin yeni bir oyun ortaya çıkarmaya hazırlandığı göz önünde bulundurulduğunda, yeni bir Tomb Raider oyunu görmemiz çok olası.

Seri daha önceden Square Enix tarafından geliştiriliyordu. Dolayısıyla oyunun topluluk linkleri hep oraya bağlı. Yeni geliştirici Crystal Dynamics de bu bağı kesmeye çalışıyor. 2023’ün sonlarında ve 2024 yılında çıkacak oyunların tanıtılacağı Gamescom 2023 etkinliğine çok az bir süre kaldı. Hatta yarın gerçekleşecek. Bu etkinlikte yeni Tomb Raider oyununa dair bir şey görmemiz muhtemel.

Ancak Gamescom’a da bel bağlamamak gerek, belki sadece oyunun isminin yer aldığı bir duyuru göreceğiz, belki de hiçbir şey görmeyececğiz. Yeni bir oyunda Lara Croft’un maceraları sizce nerede geçer? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir