Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Opera yeni yarışma ile bir kişiyi adaya gönderecek

Opera yeni yarışma ile bir kişiyi adaya gönderecek

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

İnternet dünyasının en eski tarayıcılarından biri olan Opera, kullanıcı tabanını genişletmek adına yeni bir kampanyaya imza atıyor. Şirket, yapılacak çekilişle “şanslı” bir kullanıcısını İzlanda kıyılarındaki adaya gönderecek. Adada bir hafta boyunca kalabilen kişiye de 10 bin dolarlık ödül verecek.

Opera, yeni yarışma ile bir kişiyi ıssız adaya gönderiyor

Opera, yeni başlattığı kampanya kapsamında bir kullanıcısını Vestmannaeyjar takım adalarının bir parçası olan Bjarnarey adasına yollayacak. Seyahat masraflarını karşılayacağını ve ücretsiz konaklama imkanı sağlayacağını söyleyen şirket, kazanan kişiye 10 bin dolar ödeyecek.

Yarışma kapsamında Opera, tarayıcının en yeni özelliklerinden biri olan “Sekme Adası“nı tanıtıyor. Farklı sekmeleri tek bir grupta birleştirmeyi sağlayan bu özellik, iş ve kişisel kullanıma yönelik sayfaları ayırma imkanı veriyor.

Opera, çekilişi şu anda başlatmış durumda. Başvurmak için yapmanız gereken tek şey ise Opera ile yaratıcılığınızı nasıl arttırdığınızı anlatmak olacak. Ayrıca ön başvuru sonrasında şirket çalışanlarıyla görüşmeniz de gerecek.

Kullanıcıların, Opera’nın web sitesi üzerinden başvuruda bulunmak için 25 Şubat’a kadar süresi var. Kazanan kişi ise 1 Mart’ta şirketin X hesabı aracılığıyla açıklanacak.

Opera’nın şu anda yüzde 3’lük bir kullanıcı tabanı bulunuyor. Yeni özelliğini tanıtmak için bir kullanıcısını Bjarnarey adasına gönderen şirketin nasıl bir tepki alacağını zamanla göreceğiz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir