Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Ubisoft Plus Premium abonelik sistemi duyuruldu! İşte fiyatı

Ubisoft Plus Premium abonelik sistemi duyuruldu! İşte fiyatı

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
10 0

Hem Türkiye’de hem de dünyada oyun satın almanın yavaşlaması, firmaları oyun aboneliği sistemi kurmaya itiyor. Ubisoft oyun aboneliği sistemi ise 2019 yılında karşımıza çıktı. Uplay Plus olarak başlayan ve 2020 yılında Ubisoft Plus olan abonelik sistemi yeniden isim değiştiriyor. Firma, Ubisoft Plus Multi-Access ve PC Access aboneliğini birleştirdi ve Ubisoft Plus Premium olarak yeniden adlandırdı. Peki ama kafa karıştıran Ubisoft Plus Premium abonelik fiyatı ne kadar?

Ubisoft Plus Premium abonelik sistemi fiyatı ve avantajları

Ubisoft Plus Premium abonelik ile aylık 17,99 dolar fiyata sahip. Bu anlamda aboneler tüm yeni Ubisoft oyunlarına ilk günden itibaren erişim hakkına sahip. Firma abonelere bazı Ubisoft oyunları için e erken erişim hakkı da sunuyor. Bu anlamda aboneler 18 Ocak tarihinde karşımıza çıkacak Prince of Persia: The Lost Crown oyununa önceden erişecek.

Aboneliğin en büyük avantajı ise birçok eski Ubisoft oyununa da erişim hakkına sahip olmanız. Bu anlamda oyuncular tek bir abonelikle oyunların Xbox, Amazon Luna ve PC versiyonlarına erişiyor. Aynı zamanda bu eski oyunların premium versiyonları ve DLC’leri de bu abonelik kapsamında. Bu abonelikte de Ubisoft Plus gibi ayda 60 üzerinde oyunu oynama imkanınız var.

Prince of Persia: The Lost Crown

oyun firmasının kişisel bilgisayar için daha ucuz Ubisoft Plus Classic aboneliği de ortaya çıktı. Aslında firma, Plus Classic’i PlayStation Plus Extra ve PlayStation Plus Premium aboneleri için ücretsiz sunuyor. Artık bilgisayar kullanıcıları da aylık 7,99 dolar ücretle bu aboneliğe sahip olma imkanına sahip. Bu aboneliğin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği de merak konusu.

Ubisoft Plus Classic aboneliği Far Cry 6, Rainbow Six Siege ve Watch Dogs: Legion gibi eski oyunları içeriyor. Bu aboneliğin Xbox Game Pass Ultimate için de ücretsiz sunulup sunulmayacağı ise belirsiz.

Her ne kadar adı değişmiş ve biraz daha basit hale gelse de Ubisoft Plus Premium aboneliği PlayStation 5 kullanıcıları için cazip gibi duruyor. Ne yazık ki Ubisoft Plus üyeliği şu an için sadece Xbox üzerinden satılıyor. Ubisoft Plus aboneliği Türkiye fiyatı 179,99 TL. Bu anlamda Plus Premium aboneliği de muhtemelen aynı fiyata sahip olacak.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir