Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Otomobil
  4. »
  5. Rivian R2 resmi paylaşımla ortaya çıktı!

Rivian R2 resmi paylaşımla ortaya çıktı!

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
2 0

Otomotiv dünyasının son dönemdeki yükselen ismi Rivian, yeni elektrikli SUV modeli için günleri sayıyor. Cihaz hakkında daha önce de bazı patent detayları ortaya çıktı. Şirket, şimdi de modele ait bir video içerik paylaştı.

Rivian R2, 7 Mart’ta sahne alacak

Rivian’ın elektrikli SUV otomobili hakkında bugüne dek birçok sızıntı bilgi gerçekleşti. Şirket, model hakkında ilk resmi paylaşımını bugün gerçekleştirdi. Paylaşım, otomobilin tasarımına ilişkin kısıtlı da olsa ayrıntı içeriyor. İçeriğe göre Rivian R2, 7 Mart günü tanıtılacak.

Rivian R2 patent görseli

Rivian otomobilinin önümüzdeki yıl satışa sunulması bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda tanıtılacak modele ilişkin patent başvurusu, geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Video içeriğe bakıldığında paylaşımın doğru olabileceği gözlemleniyor.

Rivian R2, Atlanta’daki Georgia’da bulunan dev bir tesiste üretiliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan tasarıma baktığımızda modelin ön üst kısmında şirketin elektrikli kamyon ve SUV’larında yer alan ışıklı bir tasarım bulunuyor.

Rivian R2
Rivian R2

Öte yandan daha önce ortaya çıkan detaylara bakılırsa Rivian modeli 40 bin dolarlık başlangıç fiyatıyla satışa sunacak. Rivian CEO’su RJ Scaringe, R2’yi Rivian’ın Model 3 girişimi olacağını belirtiyor. R2’nin teknik özellikleri, performansı, menzili, donanım seviyeleri, renk seçenekleri gibi detaylar, Mart ayında düzenlenecek olan etkinlikte ortaya çıkacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir