Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. John Wick 5 ve oyun uyarlaması geliyor

John Wick 5 ve oyun uyarlaması geliyor

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
11 0

Popüler aksiyon serisi John Wick, büyük bütçeli bir oyunla kitlesini genişletmek istiyor. İlk olarak geçtiğimiz yıl çıkan iddialar, geçtiğimiz günlerde yapımcı şirket tarafından doğrulandı. Lionsgate Yöneticisi Joe Drake, John Wick 5 ile birlikte yeni bir oyunun da piyasaya sunulacağını bildirdi.

John Wick 5 ve oyunu aynı anda duyurulacak

Her yeni filmiyle daha fazla kişiye hitap etmeyi başaran John Wick serisi, nihayet oyun dünyasına giriyor. Şu anda çeşitli stüdyolar ile görüştüklerini ve teklifleri değerlendirdiklerini belirten Lionsgate, John Wick 5’e yakışır bir oyun istediklerini belirtti.

Daha önce birçok aksiyon yapımının oyun olarak uyarlandığını biliyoruz. Ancak bu yapımlardan hiçbiri oyuncular tarafından yüksek puanlar almayı başaramadı. John Wick oyunu ise klasik çizgilerin dışına çıkarak büyük bütçeli bir proje olarak geliştirilecek.

Aslında bu oyun, John Wick’in ilk uyarlaması olmayacak. Daha önce John Wick Hex isimli bir bulmaca oyunu ve birkaç VR yapımı görücüye çıktı. Ancak Lionsgate’in amacı, seriyi oyun endüstrisi için kült bir yapım haline getirmek istiyor.

AAA oyun geliştiren stüdyolar ile ortaklık kurmak isteyen yapımcı, John Wick filmlerine yakışan aksiyon dolu bir oyun deneyimi vadetmeyi amaçlıyor. Buna göre yoğun savaş sahneleri, stratejik planlama ve oldukça detaylı suikastların olması bekleniyor. Ayrıca hikayesiyle de yeraltı dünyasını ele alması mümkün.

John Wick 5 ve bir oyun uyarlamasının yolda olması heyecan verici. Ancak henüz resmi bir çıkış tarihinin paylaşılmadığını belirtmek gerekiyor. John Wick 4’ün Mart ayında çıktığını düşünürsek, yeni film ve oyun birkaç yıl içerisinde görücüye çıkabilir.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir