Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Basketbolda play-off heyecanı başlıyor – Son Dakika Haberleri

Basketbolda play-off heyecanı başlıyor – Son Dakika Haberleri

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
4 0


Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde normal sezonu ilk 8’de bitiren Türk Telekom, Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes, Pınar Karşıyaka, Frutti Extra Bursaspor, Darüşşafaka Lassa, Tofaş ve Galatasaray Nef, play-off’ta mücadele edecek.


Play-off çeyrek final eşleşmelerinde 2 galibiyet alan takımlar yarı finale yükselecek.


Çeyrek final müsabaka programı şöyle:


26 Mayıs Cuma:


18.00 Türk Telekom-Galatasaray Nef (Ankara)


20.30 Pınar Karşıyaka-Frutti Extra Bursaspor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)


27 Mayıs Cumartesi:


18.00 Anadolu Efes-Darüşşafaka Lassa (Sinan Erdem)


20.30 Fenerbahçe Beko-TOFAŞ (Ülker Spor ve Etkinlik)


30 Mayıs Salı:


18.00 Galatasaray Nef-Türk Telekom (Sinan Erdem)


20.30 Frutti Extra Bursaspor-Pınar Karşıyaka (TOFAŞ)


31 Mayıs Çarşamba:


18.00 Darüşşafaka Lassa-Anadolu Efes (Volkswagen Arena)


20.30 TOFAŞ-Fenerbahçe Beko (TOFAŞ)


Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde normal sezonu lider bitirerek doğrudan Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne çıkan Çağdaş Bodrumspor’un ardından yükselecek ikinci takım play-off’ların ardından belli olacak.


Yılyak Samsunspor Basketbol, Mersin Büyükşehir Belediyespor, Semt77 Yalovaspor, Finalspor, Sigortam.Net, Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ve Depomaxx Haremspor’un mücadele edeceği play-off çeyrek final serisinde 2 galibiyete ulaşacak takımlar tur atlayacak.


Çeyrek final serisinde maç programı şöyle:


26 Mayıs Cuma:


18.30 Yılyak Samsunspor Basketbol-Depomaxx Haremspor (Mustafa Dağıstanlı)


20.30 Finalspor-Sigortam.Net (TOFAŞ)


27 Mayıs Cumartesi:


14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Edip Buran)


16.00 Semt77 Yalovaspor-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (90. Yıl)


30 Mayıs Salı:


17.00 Depomaxx Haremspor-Yılyak Samsunspor Basketbol (Şehit Mustafa Özel)


19.00 Sigortam.Net-Finalspor (BJK Emlakjet)


31 Mayıs Çarşamba:


17.00 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler-Semt77 Yalovaspor (Gölbaşı)


17.30 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kurtdereli)

Kaynak: trthaber.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir