Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi ve fragman paylaşıldı

Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi ve fragman paylaşıldı

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
17 0

PlayStation Showcase 2023 kapsamında Assassin’s Creed Mirage hakkında yeni bilgiler geldi. Ubisoft, macera serisinin merakla beklenen yeni oyunu için çıkış tarihini resmi olarak duyurdu. Ayrıca Mirage’in ilgi çekici hikayesini sergileyen yeni bir fragman da paylaştı.

Assassin’s Creed Mirage 12 Ekim’de geliyor

Assassin’s Creed Mirage 12 Ekim’de piyasaya sürülecek. Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve Amazon Luna dahil olmak üzere çeşitli platformlarda ön siparişe açılan yeni oyun, 59.99 dolardan satın alınabilir.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun Assassin’s Creed’in köklerine döneceğini söylenmişti. Ayrıca Mirage’in Bağdat’taki hikayesini anlatan ve Basim’in nasıl görüneceğini gösteren sinematik bir fragman yayınlanmıştı.

Yeni fragman, oyuncuların art arda birkaç hedefi işaretleyip öldürmesine olanak tanıyan “Assassin’s Focus” gibi çeşitli özellikleri gösteriyor. Ayrıca oyundaki parkur sistemine yönelik geliştirmeler de göze çarpıyor. Örneğin, karakterin sırıkla atlama hareketi bir hayli ilgi çekici görünüyor.

Yeni oyunda, ilk olarak Assassin’s Creed Valhalla’da görülen Basim Ibn Ishaq’ın hiakyesi anlatılacak. Oyundaki ana karakter, bir sokak hırsızı olacak ve özel baharat bombaları ile ikonik gizli bıçak gibi çeşitli araçlara yer verecek.

Valhalla’dan 20 yıl önce geçen hikaye, oyuncuların Hidden Ones tarikatının mücadelelerini keşfetmelerine olanak tanıyacak. Ancak Mirage’ın ele alacağı hikayenin karışık olabileceğini ve bundan dolayı devam yapımlarına bağlanabileceğini unutmamak gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir