Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Yeni Xbox kolundaki saçma özellik: Pizza kokusu yayıyor!

Yeni Xbox kolundaki saçma özellik: Pizza kokusu yayıyor!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
3 0

Şirketlerin ve markaların her zaman garip pazarlama stratejileri olmuştur. Microsoft’ta bunlardan birini deniyor. Xbox’ın popüleritesini arttırmakla birlikte yeni bir işbirliği yapan şirket oyun kollarında yeni bir tasarım kullanacak. Oyuncuları acıktıran cinsten olması beklenen yeni Xbox kolu pizza kokusu yaymak gibi oldukça ilginç bir özelliğe de sahip. İşte detaylar…

Yeni Ninja Kaplumbağalar filmi için özel Xbox kolları ve nefis pizza kokusu!

Tasarım, dört kaplumbağanın (Donatello, Leonardo, Michelangelo ve Raphael) tarzını yansıtan dört farklı şekilde sunuluyor. Yani yeni Ninja Kaplumbağalar filmini her yönden işaret ediyorlar. Eskilerin efsanevi çizgi filmini kapsayan bir oyun kolu kullanmak muhakkak güzel olacaktır ancak oyun kolu üzerindeki tek fark tasarım değil.

Bahsi geçen oyun kolları üzerinde pizza kokuları yer alacak. Yani oyun kolunu kokladığınızda nefis sucuklu ve mozzarellalı bir pizzanın kokularını alacaksınız. Bunun dışındaysa ekstra bir özelliği yok. Oyunları daha iyi oynamanızdan ziyade sürekli pizza siparişi vererek yakınınızdaki pizzacıyı zengin edebilir ve kilo alabilirsiniz.

Böyle bir oyun kolunu kim almak ister bilinmez açıkçası oyun kolunun pizza kokması -her ne kadar bu kol Ninja Kaplumbağalar’a özel olması ve onların pizzayı çok sevmesiyle alakalı olsa da- biraz garip. Birçok kullanıcı bir teknolojik ürünün üzerinden yemek kokusu gelmesini istemediğini belirtti. Bunun dışında bu kolları oldukça seven kullanıcılar da var. Koleksiyonerler içinse oldukça değerli çünkü satışı yok. Sadece çekilişle verilecekler.

Çekilişe katılmak içinse Microsoft’un X hesabını (Twitter) takip edin ve ilgili gönderiyi retweetleyin. Ayrıca Xbox Game Pass aboneliğinizin de olması gerekiyor. 13 Ağustos’ta bitecek olan çekilişi bekleyemem bir an önce oyun kollarını görmem gerek diyorsanız 5 Ağustos’ta New York’taki tanıtım etkinliğini ziyaret edebilirsiniz.

Peki siz neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın…

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir