Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Xbox Game Pass ‘e Eklenecek Oyunlar (Ekim 2023)

Xbox Game Pass ‘e Eklenecek Oyunlar (Ekim 2023)

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
13 0

Microsoft tarafından sunulan ve son dönemlerde genişleyen kütüphanesi ile adından söz ettiren Xbox Game Pass servisine yepyeni oyunlar eklenmeye devam ediliyor. Son olarak bu ayın sonuna kadar kataloğa yeni dahil olacak yapımlar açıklandı. İşte Xbox Game Pass Ekim 2023 oyunları…

Xbox Game Pass’e ekleniyor: F1 Manager 2023, Dead Space ve dahası!

Bilmeyenler için Xbox Game Pass, yüzlerce oyun için tek bir abonelik fiyatı karşılığında erişim sunan bir servis. Türkiye gibi oyun fiyatlarının yüksek olduğu ülkeler başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından yüz milyonlarca kullanıcısı olan Game Pass, avantajlı olduğu için tercih ediliyor.

Microsoft, Xbox Wire üzerinden yaptığı duyuru ile Game Pass kütüphanesine yeni eklenecek oyunları açıkladı. Buna göre spor türüne ilgililerin sevdiği F1 Manager 2023 oyunu, 19 Ekim‘de abonelere sunulacak.

Simülasyon türündeki Cities: Skylines 2 oyunu 24 Ekim‘de PC platformu için kütüphaneye eklenecekken, Dead Space ise Cloud, Konsol, PC ve EA Play için 26 Ekim tarihinde kullanıcıların erişimine açılacak. Xbox Game Pass‘e önümüzdeki günlerde yeni dahil olacak oyunlar şu şekilde sıralandı;

oyun Platformlar Tarih
F1 Manager 2023 Cloud, Konsol, PC 19 Ekim
Cities: Skylines 2 PC 24 Ekim
Dead Space Cloud, Konsol, PC, EA Play 26 Ekim
Frog Detective: The Entire Mystery Cloud, Konsol 26 Ekim
Mineko’s Night Market Cloud, Konsol, PC 26 Ekim
Headbangers: Rhythm Royale Cloud, Konsol, PC 31 Ekim
Jusant Cloud, Konsol, PC 31 Ekim

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Activision-Blizzard‘ı resmen satın aldı. Yıllar süren dava nedeniyle geciken bu satın almanın ardından Xbox Game Pass kütüphanesine önümüzdeki aylarda Call of Duty oyunları eklenecek. Bunun için resmi bir tarih yok.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek oyunları nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir