Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Take-Two CEO’su GTA 6 sızıntıları hakkında konuştu

Take-Two CEO’su GTA 6 sızıntıları hakkında konuştu

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
16 0

Rockstar Games‘in çatı şirketi Take-Two, GTA 6 sızıntıları hakkında açıklamalarda bulundu. Fragmanın beklenenden daha erken yayınlanmasında sorun görmediklerini söyleyen şirket, yine de sızıntıların Rockstar’ı hayal kırıklığına uğrattığını dile getirdi.

Take-Two CEO’su: GTA 6 sızıntısı hayal kırıklığı yarattı ama zarar vermedi

GTA 6’nın çıkış fragmanı, planlan tarihten daha önce sızdırılmış ve Rockstar harekete geçerek resmi fragmanı yayınlamıştı. oyun duyurusunu istedikleri şekilde yapamadıklarını söyleyen Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick, sızıntıların oyunun gelişimini olumsuz etkilemediğine inanıyor.

CEO Zelnick, Take-Two’nun son kazanç raporu sırasında önemli açıklamalarda bulundu. GTA 6 fragmanı sızıntısı hakkında yorum yapan CEO, Rockstar Games’in tanıtım planlarının bozulmasının “hayal kırıklığı” olduğunu söyledi. Ancak sızıntının oyuna zarar verdiğini düşünmüyor.

Zelnick verdiği demeçte, “Fragman duyurusunun büyük bir haber olması harika bir şey ve ardından fragman internete düştüğünde çok memnun olduk. Daha mutlu ya da daha heyecanlı olamazdık. Sızıntıya gelince, bu ekip için her zaman hayal kırıklığı yaratır ama bize zarar vermedi” dedi.

Öte yandan Take-Two; 1 Ocak 2025 – 31 Mart 2025 tarihleri arasında 8 milyar dolar kazanmayı hedefliyor. Bu büyük bir rakam ve şirketin şu anda yayında olan oyunlar ile böyle bir kazanç sağlayabilmesi pek de olası görünmüyor.

Bu bağlamda GTA 6‘nın 2025’in başlarında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Bu noktada konsollara öncelik tanınması kuvvetle muhtemel. Daha önce de bu tarihi destekleyen iddialar ortaya atıldığını belirtelim.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? GTA 6‘dan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir