Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Steam artık oyunları almadan deneme imkanı sunuyor

Steam artık oyunları almadan deneme imkanı sunuyor

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
4 0

Günümüzde bir bilgisayar oyununa erişmek istediğimizde genelde satın almak dışında bir seçenek bulunmuyor. Fakat oyuncular, sosyal medya platformlarında popüler olan bir oyunu satın almadan önce denemek istiyor. oyun denildiğinde ilk akla gelen platform olan Steam‘den müjdeli haber geldi.

Steam, Game Trials olarak adlandırdığı yeni özelliği sayesinde bir oyunu satın almadan önce 90 dakika boyunca deneme fırsatı sunacak. Sevindirici olan detay ise oyunculara herhangi bir demo sunulmayacak. Bu 90 dakika boyunca denemek istediğiniz oyunun tüm özelliklerine erişim sağlayabileceksiniz.

Steam Game Trials özelliği Dead Space ile test ediliyor!

Valve tarafından geliştirilen Dead Space şu anda satın almadan önce 90 dakika boyunca test edilebilen ilk oyun. Yukarıda belirttiğimiz üzere herhangi bir demo veya sınırlama bulunmuyor. 90 dakika boyunca oyunu tüm detayları ile keşfetmeniz mümkün.

Oyuncular platformda bir oyun satın alıp iki saatlik süre içinde iade edebiliyordu, ancak deneme özelliği işleri biraz daha kolaylaştıracak.

Bu bazı kullanıcılar tarafından büyük bir gelişme olarak görülmüyor olsa da, Steam’in Game Trials seçeneğini diğer oyunlar için kullanıma sunması, oyun endüstrisinde önemli bir dönüm noktası olacak.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir