Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Star Wars Outlaws oyunundan oynanış videosu yayımlandı!

Star Wars Outlaws oyunundan oynanış videosu yayımlandı!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
4 0

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Ubisoft, bugün, kısa süre önce tanıttığı Star Wars Outlaws için bir oynanış videosu paylaştı. GTA 5 gibi bir açık dünyaya sahip olan bu yapım dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. İşte ayrıntılar…

Açık dünyalı ilk Star Wars oyunu geliyor! İşte oynanış videosu

Geçtiğimiz gün gerçekleşen Xbox Games Showcase etkinliğinde sahneye çıkan Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2’nin arkasındaki ekip Massive Entertainment tarafından geliştirilen ilk açık dünyalı Star Wars Outlaws’ı tanıttı.

Ubisoft, dünkü etkinliğin ardından bugün ise Star Wars Outlaws için ilk oynanış fragmanını yayımladı. Oyuncuların beklentilerini artırmayı başaran bu 10 dakikalık videoya baktığımızda, oyunun aksiyon dolu bir macera sunduğunu görebilmek mümkün.

Oyuncular olarak oyun içerisinde Kay Vess karakterini canlandıracağız ve arkadaşımız olan Nix bize bu macerada eşlik edecek. Onunla birlikte farklı gezegenleri keşfedebileceğiz. Kimi zaman galaksideki suçlular ile bir olacağız, kimi zaman da mücade edeceğiz.

Aktarılanlara göre Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ile Return of the Jedi filmleri arasındaki zamanda geçiyor. Bununla beraber 2024 yılında piyasaya sürülecek oyun, Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC platformları için çıkış yapacak. Fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Star Wars Outlaws, çıktığı gibi oyuncular tarafından büyük ilgiyle karşılanabilir. Çünkü şu ana kadar Star Wars evreninde geçen ve açık dünya olan bir oyun olmadı. Bunu, önümüzdeki yıl piyasaya sürüldüğünde hep birlikte göreceğiz.

Bunun yanı sıra Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage, Nexus VR ve Codename Jade adında üç yeni oyunu da tanıttı. Bunlar da yakın zamanda oyuncularla buluşacak.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunu nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir