Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Spider-Man 2 ‘de Venom olarak oynamanın yolu keşfedildi!

Spider-Man 2 ‘de Venom olarak oynamanın yolu keşfedildi!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
12 0

Spider-Man 2 oyuncuları, oyunda Venom olarak oynamalarını sağlayan yeni bir açık keşfederek bir kez daha yaratıcılıklarını sergilediler. Üstelik bu keşif, Insomniac Games’in bir önceki açığı hızlıca güncelleyerek kapatmasının ardından yaşandı.

Spider-Man 2 ’de Venom olarak oynamak için oyunu çökertmeniz gerekiyor

Bu yeni yöntem oyunculara Venom olarak daha fazla özgürlük tanısa da, önemli bir sorun var – oyunu kasıtlı olarak çökertmeniz gerekiyor. Bu da doğal olarak geliştiriciler tarafından tavsiye edilmeyen riskli bir hareket.

Becerikli oyuncu topluluğu, PS5’te Spider-Man 2’de Venom olarak oynamak için geçici bir çözüm bulmayı başardı. Reddit kullanıcısı UnderTheHood788, oyunu oynamamış veya tamamlamamış olanlar için potansiyel spoiler uyarısında bulunarak açıkla ilgili ayrıntıları paylaştı.

Açık, oyuncuların Peter Parker’a geçtiği belirli bir ara sahneyi (spoiler) içeriyor. Fidelity modunda oynarken, geçiş sırasında ekran karardığı anda PS5’in fişini çekmeniz gerek. Bu işlem Fidelity modunda yapılmalı zira böylelikle işlenmesi daha uzun sürüyor ve oyunculara açığı başarıyla kullanmak için ek süre sağlıyor.

Kasıtlı çöküşten sonra son kaydı yeniden yükleyen oyuncular kendilerini net bir hedefi olmayan “Don’t Be Scared” başlıklı bir görevde buluyor. Reddit kullanıcısına göre, oyuncuların tanımlanamayan bir hedef görevine veya talon drone görevine gitmeleri, bir süre beklemeleri ve oyunun onları otomatik olarak Venom’a geçirmesi gerekiyor.

Bir kez daha yeniden yükleme yapıldığında, oyuncular kendilerini gecenin içinde Venom olarak bulacak ve avcılara, alevlere, haydutlara ve hatta ortakyaşamlara karşı işlenen suçlar da dahil olmak üzere çeşitli zorluklarla mücadele edebilecekler. Bu açık, oyuncuların üsleri ele geçirmek gibi faaliyetlere katılmalarına bile izin veriyor.

Venom olarak oynamak için bu yeni keşfedilen açık birçok oyuncuyu heyecanlandırırken, Insomniac Games’in bir öncekine verdikleri tepkiye benzer şekilde bu açığı derhal ele alacağı ve güncelleyeceği yönünde genel bir beklenti var. oyun topluluğu, bu gibi açıkların amaçlanan oyun deneyimini bozabileceğinin ve istenmeyen sonuçlara yol açabileceğinin de son derece farkında.

Eğer Venom olarak oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun zira Insomniac açığı en kısa sürede giderecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir