Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Robocop: Rogue City fragmanı yayınlandı

Robocop: Rogue City fragmanı yayınlandı

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

RoboCop: Rogue City’nin Xbox Partner Preview etkinliği sırasında yeni fragmanı yayınlandı ve önizleme sunarak oynanışa ve hikayeye ilk bakış atmamızı sağladı. oyun yönetmeni Piotr Łatocha, orijinal bir deneyim oluştururken kaynak materyali onurlandırmaya olan bağlılıklarını vurguladı.

Robocop: Rogue City ile 80’lere geri dönüyoruz

Ekip RoboCop evreninin derinliklerine inerek kara mizah, 80’lerin estetiği, retro bilimkurgu ve siberpunk titreşimleri gibi unsurlarla özünü yakaladı. Bu titiz dikkat, ikonik filmlerin atmosferik özünü yeniden yaratmayı amaçlıyor.

Oyunun ana odak noktası, derin bir karmaşıklığa sahip bir karakter olan RoboCop’un ta kendisi. Onun varlığı, insanlığa ve kolluk kuvvetlerinde “insan faktörü “nün önemine dair derin soruları gündeme getiriyor.

RoboCop, öldürülen polis memuru Alex Murphy’nin bilincinden yaratılmış bir cyborg olarak ortaya yeniden doğuyor. Murphy sadece kendini adamış bir kanun adamı değil, aynı zamanda sadık bir eş ve sevgi dolu bir babaydı.

RoboCop: Rogue City’de oyunculara Detroit’in suçla dolu sokaklarında düzeni yeniden sağlama görevi veriliyor. Şehir kaosun eşiğinde sallanmakta, vatandaşlar hayatta kalmak için mücadele ederken diğerleri zenginlik içinde bir yaşam sürmekte.

Detroit Polis Departmanı’nın kontrolü Omni Tüketici Ürünleri şirketinin eline geçiyor ve şehri koruma görevi zorlu bir cyborg olan RoboCop’a veriliyor.

Rogue City, 2 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC’de Steam ve Epic Games Store gibi platformlar aracılığıyla satışa sunulacak. Beklentiler arttıkça, oyun, sevilen kaynak malzemeye sadık bir saygı duruşu ile oyuncuların RoboCop’un fütüristik dünyasına dalmaları için orijinal, sürükleyici bir deneyimi harmanlayan heyecan verici bir macera vaat ediyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir