Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. PC Game Pass 40 Yeni Ülkede Hizmet Verecek!

PC Game Pass 40 Yeni Ülkede Hizmet Verecek!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
6 0

Microsoft, abonelik hizmeti olan Xbox PC Game Pass’in masaüstü sürümünü 40 ülkede daha kullanıma sunacağını duyurdu. Hizmet verilmeye başlanacak ülkeler arasında İzlanda, Kuveyt ve Ukrayna gibi pazarlar yer alıyor.
Lansman, özel kampanya ile duyuruldu
Xbox Game Pass PC’nin ilk test sürümü, 46 ülkeyi kapsamaktaydı. Test aşamasından günümüze dek alınan geribildirimler aracılığıyla test edilip güncellenen Game Pass’in 40 ülkede daha aktif olarak kullanılabileceği duyuruldu. Servisin bu haliyle 80’in üzerinde ülkede aktif olarak kullanılabildiğini söyleyebiliriz.

PC Game Pass’in hizmet listesinde yaptığı güncelleme, yeni bir kampanyayla beraber duyuruldu. Hizmeti kullanmaya başlayacak yeni kullanıcılar, aboneliklerinin ilk 3 ayında geçerli olmak üzere özel bir fiyat üzerinden programa katılım sağlayabilecekler. Bu sayede, hizmet içerisindeki yüzlerce oyuna avantajlı bir biçimde ulaşabilecekler.

Xbox Game Pass nisan ayı oyunları belli oldu: 1900TL değerinde!

Microsoft’un abonelik bazlı oyun servisi Xbox Game Pass nisan ayında 1900TL’lik oyunları kütüphanesine ekliyor.

Microsoft, Xbox Insider Hub programına dahil olan kullanıcılar için de ek bir kampanya duyurdu. Insider Hub kullanıcıları; süreç içerisindeki geribildirimleri sayesinde PC Game Pass’in şekillenmesine olanak sağladıkları için servisi 2 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekler.
Ayrıca kullanıcıların avantajdan faydalanabilmek adına herhangi bir işlem yapmalarına gerek olmadığı, ücretsiz erişimin birkaç gün içerisinde otomatik olarak hesaplarına tanımlanacağı da duyuruda yer alan hususlar arasında.
Game Pass aboneliği ile toplam değeri binlerce lira olabilen birçok oyuna erişim imkanı bulabilirsiniz. Aboneliğe dahil olan oyunlar sürekli olarak güncellenip sık sık yeni oyunlar listelenilmesi sağlanıyor. Bu sayede nitelikli bir oyun kütüphanesine oldukça uygun bir fiyatlandırma baremiyle ulaşabiliyorsunuz.
PC Game Pass’e dahil edilen yeni ülkeler
Game Pass’in PC sürümünün hizmet vermeye başladığı yeni 40 ülke, aşağıdaki listede yer alıyor. Listenin güncel haline dilediğiniz zaman Xbox Game Pass resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İzlanda
Lüksemburg
Slovenya
Umman
Ekvador
Bahreyn
Romanya
Malta
Bolivya
El Salvador
Panama
Karadağ
Litvanya
Nikaragua
Hırvatistan
Kuveyt
Sırbistan
Moldova
Cezayir
Arnavutluk
Mısır
Paraguay
Katar
Bulgaristan
Peru
Fas
Estonya
Ukrayna
Kıbrıs
Libya
Kuzey Makedonya
Bosna Hersek
Gürcistan
Letonya
Kosta Rika
Lihtenştayn
Uruguay
Honduras
Guatemala
Tunus

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir