Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Oyun artık gerçek PS VR2 inceleme!

Oyun artık gerçek PS VR2 inceleme!

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
7 0

Sony’nin yeni Playstation VR2 modeli CES 2023’te en çok dikkat çeken ürünlerden biri oldu. Bu sanal gerçeklik gözlüğü, birçok özellikle donatılmış durumda. İki adet 2000×2040 OLED ekranı sayesinde, 120 fps’ye kadar 4K HDR çözünürlük sunuyor ve oyun deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. Oyun artık gerçek PS VR2 inceleme!
Oyun artık gerçek PS VR2 inceleme!

PS VR2 satın almak için buraya tıklayın
PlayStation VR2 Sense teknolojisi, ince kulaklık titreşimleri, 3D ses teknolojisi, akıllı göz takibi, parmak dokunuşu algılama, dokunsal geri bildirim ve PS VR2 Sense kontrol cihazından gelen uyarlanabilir tetiklerle birlikte gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.110 derecelik görüş açısı sunan yeni sanal gerçeklik gözlüğü, ekranını optimum deneyim için göz pozisyonunuza uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda, gelişmiş göz takip sistemi sayesinde, gözlerin odaklandığı bölgedeki çözünürlük de artırılıyor.

Sony PS VR2, Tempest 3D AudioTech sistemi sayesinde farklı seslerin en iyi şekilde yansıtılmasını sağlıyor ve aynı zamanda kişinin hareketine göre seslerin yönünü de ayarlıyor.
Bu yeni sanal gerçeklik gözlüğü, dokunma duyusunu da hedef alıyor. Gözlükte bulunan duyarlı titreşimler, etrafınızda olup bitenleri yüzünüze yansıtarak daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Kontrol cihazında da aynı dokunsal geri bildirimler bulunuyor.
Sony ayrıca, PS VR2’ye uygun birçok yeni oyunu da piyasaya sürdü. Bu oyunlar, Playstation VR2 ile deneyimlendiğinde gerçekten farklı bir his uyandırıyor. Siz de PS VR2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir