Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Netflix Games için 2024’te hangi oyunlar geliyor?

Netflix Games için 2024’te hangi oyunlar geliyor?

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
13 0

Netflix, 2023’e yaklaşık iki hafta kala, hizmetinin oyun kısmıyla ilgilenenler için nelerin geleceğine ilişkin ayrıntıları paylaşma zamanının geldiğine karar verdi. Bazılarınızın muhtemelen bildiği gibi Netflix, iki yıl önce abonelerine ücretsiz mobil oyunlar sunmaya başladı. Sunduğu birçok oyunun ardından şimdi de 2024’te Netflix Games kütüphanesine hangi oyunların ekleneceği belli oldu.

Netflix Games’te 2024 yılında bizleri neler bekliyor?

Popüler yayın şirketi, 2023 yılı boyunca sürekli genişleyen kütüphanesine yakın zamanda Grand Theft Auto Trilogy – The Definitive Edition ile birlikte Football Manager 24 Mobile ve Storyteller dahil en az 40 oyun ekledi.

Ayrıca Netflix, mobil oyun portföyünü genişletmeye yardımcı olmak için birkaç tanınan bağımsız geliştiriciyi de satın aldı. Bu stüdyolar arasında, Oxenfree II: Lost Signals’ın geliştiricisi Night School ve Netflix Stories: Love is Blind’ı ortaya koyan Boss Fight Entertainment var.

Bu yılın sonuna kadar Netflix, her üyeliğe reklamsız, satın alma veya ekstra ücret olmaksızın 86 oyun dahil edecek. Şirketin dediğine göre göre şu anda en az 90 oyun daha geliştirme aşamasında ve önümüzdeki aylarda kütüphaneye eklemek için hazırlanıyor.

Netflix, kütüphanesine katacağı oyunlardan dördünü bugün açıkladı ve oldukça farklılar: Cozy Grove: Camp Spirit, FashionVerse, Game Dev Tycoon ve Sonic Mania Plus. İkincisi ilk kez Netflix Games’e özel olacak ve mobil cihazlarda da kullanılabilir olacak.

2024’te gelecek diğer oyunlar arasında Braid, Anniversary Edition (30 Nisan), Chicken Run: Eggstraction, The Dragon Prince: Xadia, Dumb Ways to Survive, Hades, Harmonium: The Musical, Katana Zero, Money Heist: Ultimate Choice (4 Ocak), Monument Valley 1 ve 2 yer alıyor.

Daha heyecan verici bir habere göre Netflix, Squid Game evreninde geçen bir oyunla birlikte Super Evil Megacorp tarafından geliştirilen bir Rebel Moon oyununu da kütüphanesine getirmek için çalıştığını doğruladı. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir