Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Netflix beklenen özelliğini tanıttı! İşte detaylar

Netflix beklenen özelliğini tanıttı! İşte detaylar

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
14 0

Geçtiğimiz günlerde Ağustos 2023 takvimini açıklayan Netflix, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çalışmalarını hızlandırdı. Şirket, My Netflix adını verdiği yeni özelliğini tanıttı. İşte detaylar…

Kullanıcılar, My Netflix sayesinde favori içeriklerine hızlıca erişebilecek

Konu hakkında blog gönderisi yayınlayan şirket, “Bugün, ne izlemek istediğinizi seçmenize yardımcı olacak kolay kısayollarla sizin için özel olarak tasarlanmış özelliğimizi tanıtıyoruz. iOS ve Android‘deki bu yeni özel alanda, indirdiklerinize (örneğin o uzun uçuşlarda izlemek istediğiniz dizibölümleri) veya listenize kaydettiğiniz şovları ve filmlere hızlıca erişebileceksiniz.” ifadelerine yer verdi.

Yeni özellik, iOS ve Android uygulamalarında “size özel tek adres” olarak tanımlanan yeni bir sekme olarak karşımıza çıkacak. My Netflix, kullanıcıların indirdiklerine ilişkin birleştirilmiş bir görünüm sağlayacak. Kullanıcılar, beğendikleri dizi ve filmlerin listesini, izleme listesine kaydedilen şovlar ve gelecek bölümler için ayarladıkları hatırlatıcıları bu sekmede görüntüleyebilecek.

My Netflix sekmesi, 24 Temmuz Pazartesi gününden itibaren yayıncının iOS uygulamasında kullanıma sunulacak. Şirket, ağustos ayının başlarında Android’de kullanıma sunulacağını açıkladı.

Netflix ürün yöneticisi Edith Chao, “Unutmayın, Netflix’le ne kadar çok etkileşime girerseniz ve Netflix’e Extraction 2 gibi daha fazla aksiyon-gerilim filmini listenize kaydetmek veya Bridgerton’ın her sezonunu favorilerinize eklerseniz, uygulamadaki yeni sekmede o kadar çok şey görürsünüz.” dedi.

Siz yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir