Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. itel yeni logosunu tanıttı!

itel yeni logosunu tanıttı!

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
3 0

Şirketler, dönemin trendlerine uymak için birkaç yılda bir logo değişikliği yapıyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu Reddit yeniden markalaşma yoluna gitmişken, son yıllarda tanıttığı akıllı telefonlar ile gözlerin kendisine çevrilmesini sağlayan itel de logosunu güncelledi. İşte yeni itel logosu…

İşte yeni itel logosu

Mart 2014’te Lei Weiguo ve Shenzhen Transsion Holdings Co Limited tarafından kurulan itel, Çin merkezli bir akıllı telefon üreticisi olarak karşımıza çıkıyor. Her sene birçok uygun fiyatlı Android model tanıtan şirket, bilinirliğini giderek artırıyor.

Eski – Yeni

itel, kısa süre önce marka kimliği için yeni logosunu yayınladı. Şirket tarafından aktarılan bilgilere göre bu yeni tasarım, markanın yenilikçilik ve erişilebilirlik ile birlikte müşteri memnuniyetine odaklandığını temsil ediyor.

Yeni logoya bakıldığında daha modern ve canlı bir tasarım olduğu görülebilir. Markanın açıklamasına göre logodaki renkler, gençliği ve pozitifliği simgeliyor. Bununla beraber şirketin teknolojik ilerleyişe ayak uydurduğunun mesajını da veriyor.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz aylarda ise yine bir akıllı telefon üreticisi olan OPPO da logo değişikliğine gitmişti. Marka, kendisiyle özdeşleşen yeşil arka planlı logosuna veda etti. Günümüz standartlarına uygun, daha sade ve siyah arka planlı bir logo kullanmaya başladı.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni itel logosunu nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir