Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Her PC’de oynayabileceğiniz düşük sistem isteyen oyunlar!

Her PC’de oynayabileceğiniz düşük sistem isteyen oyunlar!

Admin Admin - - 4 dk okuma süresi
11 0
Oyun dünyasında birçok farklı oyun bulunuyor. Bazı oyunlar yüksek sistem gereksinimlerine sahipken bazıları ise neredeyse her bilgisayar ile oynanabiliyor. Bu tarz oyunlar genellikle oyuncuları mutlu ediyor ve zamanın hızlıca geçmesine sebep oluyor. Size bu yazımızda sizlere düşük sistem gereksinimli oyunlardan bahsedeceğiz.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Among Us

Among Us ilk olarak 2018 yılında çıktığında çok fazla kişi tarafından oynanmıyordu. Özellikle pandeminin hayatımızda büyük rol oynamasının ardından dünya genelinde bir anda popüler olan oyun bir dönem herkesin gözde oyunu konumundaydı. Şu anda birçok oyuncusu bulunan oyun oyunculara heyecanlı bir ortam sunuyor.

Among Us’da bir uzay gemisinde bulunuyorsunuz ve oyuncular arasında belirli görevleri tamamlarken katili seçmeye çalışıyorsunuz. Sunduğu düşük grafiklerine rağmen eğlenceli bir oyun olan Among Us, düşük sistem gereksinimli oyunlar arasında önlerde yer alıyor.

2. Minecraft

Minecraft dünyanın en çok sevilen oyunları arasında bulunuyor. İlk tanıtıldığı yıldan beri milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun, düşük grafik kalitesine rağmen oyunculara hem heyecan hem de huzuru bir arada sunuyor. Her ne kadar son sürümleri yüksek sistem gereksinimlerine sahipse de oyun, eski sürümleri sayesinde düşük sistem gereksinimli bilgisayarlarda oynanabilecek oyunlar arasına girmeyi başarıyor.

3. League of Legends

League of Legends da düşük sistem gereksinimli oyunlar listesinde yerini alıyor. Arkadaşlarınızla beraber veya tek başına oynayabileceğiniz çevrimiçi savaş arenası oyunu, her ne kadar yüksek grafiklere sahip değilse de birçok oyuncu tarafından çok seviliyor ve uzun saatler boyunca oynanıyor.

4. Valorant

Valorant, 2020 yılında piyasaya sürülmesine rağmen iki yıl içerisinde büyük bir başarıya ulaştı. Her gün milyonlarca oyunca tarafından oynanan çevrimiçi savaş oyunu, her ne kadar bir tık daha fazla sistem gereksinime sahip olsa da düşük sistem isteyen oyunlar arasında yer alıyor. Arkadaşlarınızla ya da tek başınızda oyunda uzun süre eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

5. Euro Truck Simulator 2

Kısaca ETS 2 olarak bilinen Euro Truck Simulator 2 oyuncularına keyifli bir tır sürme deneyimi sunuyor. Gerçekçi tasarımları ve zengin yol haritası sayesinde birçok kullanıcının severek oynadığı oyun, birçok bilgisayar tarafından oynatılabiliyor ve düşük sistem gereksinimine ihtiyaç duyan yapımlar arasında yer alıyor.

Peki, sizin düşünceleriniz neler? Sizce hangi oyunlar düşük sistem gereksinimlerine rağmen oyuncuları mutlu etmeyi başarıyor? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.
Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir