Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. GTA 6 haritası sızdırılmış olabilir!

GTA 6 haritası sızdırılmış olabilir!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
17 0

2013 yılında hayatımıza giren GTA V’in yakaladığı başarının ardından gözler uzun zamandır oyunun yeni versiyonuna çevrilmiş durumda. Aradan geçen yaklaşık 10 seneye rağmen şimdiye kadar GTA 6 hakkında net bir bilgiye ulaşamadık. Son yapılan sızıntı ise yeni nesil oyun hakkında önemli bir detayı bizlere sunuyor.

GTA 6 haritası çok daha büyük bir dünya vadediyor

GTA oyunlarında, oyuncuları en çok çeken noktalardan birisi de her zaman haritalar olmuştur. oyun içerisindeki görevleri yapmak kadar harita içinde istedikleri gibi dolaşmak da GTA oyuncularının en büyük keyiflerinden bir tanesi. Şimdi ise GTA 6 ile birlikte oyuncuların bu keyfi bir kat daha artacak gibi görünüyor.

Son dönemde yapılan iddialar, GTA haritasının yeni oyunda iki katına çıkacağı yönündeydi. Rokstar Games’ten ise şimdiye kadar bu konuda hakkında herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak internete düşen son görsel ise bu iddiaları doğrular nitelikte.

Grand Theft Auto V’in uçsuz bucaksız dünyası birçok oyunseveri kendisine hayran bırakırken, yeni GTA 6 haritası ise bu zevki katlama niyetinde. Eğer paylaşılan bu görsel doğruysa çok daha büyük bir GTA dünyası ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

GTA’nın yeni nesli ile çok daha büyük bir haritaya kavuşacak olması heyecan yaratmış olsa da bu durumu olumusuz karşılayan oyunseverler de mevcut. Bazı kişiler bu denli büyük bir haritanın oyun içinde kopukluklara ve içerik eksikliğine neden olabileceğini düşünüyor. Bu büyüklükteki bir haritayı doldurmak her ne kadar zor olsa da Rockstar Games’in bu durumun da altından kalkacağını düşünüyoruz.

Diğer yandan yıllar geçtikçe GTA 6 hakkında birçok iddia da ortaya atılmaya devam ediyor. Son gelen raporlarda yeni oyunun 2024 yılında tanıtılacağı belirtiliyor. Ancak şirket tarafından henüz bu konuda da bir açıklama yapılmış değil.

GTA 6 hiç kuşkusuz hem haritası hem de içerikleri ile oyun dünyasına yeni bir soluk getirecek. Peki siz yeni GTA 6 oyunu ve harita büyüklüğü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir