Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. GTA 6 çıkış tarihi ve tanıtım videosu sızdı!

GTA 6 çıkış tarihi ve tanıtım videosu sızdı!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
3 0

Geçtiğimiz yıl birçok sızıntı sonrası Rockstar Games resmi olarak yeni GTA oyununu geliştirdiğini duyurdu. Daha sonra yapımın detayları yavaşça ortaya çıkmaya başladı. Nihayetinde 5 Aralık akşamında GTA 6 & Vice City için ilk fragmanın geleceği söylendi. Hatta bir gün öncesinden YouTube kanalında canlı yayın başlattı. Fakat tanıtıma saatler kala GTA 6 tanıtım videosu ve çıkış tarihi sızdı. Bunun üzerine Rockstar orijinal videoyu yayınladı.

GTA 6 çıkış tarihi: 2025!

Rockstar, GTA 6’nın ilk fragmanını paylaşmasından bir gün önce, şu anda askıya alınmış olan @Gta6trailerleak adlı bir hesap, fragmanı X (Twitter) üzerinde yayınladı. GTA VI fragmanının 5 Aralık Salı akşamı paylaşılması beklense de bu sızıntıdan sonra Rockstar resmi YouTube kanalında fragmanı tam olarak yayınladı.

Fragman, son iki yıl içinde yavaşça ortaya çıkan GTA 6 hakkında birçok küçük detayı doğruluyor. Bunlar arasında Vice City’e dönüş ve oyunun serinin ilk kadın baş karakteri de (Bonnie ve Clyde’dan ilham alınan çift) yer alıyor. Ayrıca fragman, oyunun 2025’te piyasaya sürüleceğini de belirtiyor. Fakat hangi platformlar için geleceği hala belirsizliğini koruyor.

Rockstar tarafından yapılan paylaşımda “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube’da izleyin” şeklinde bir açıklamaya yer verildi.

 

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan sızıntılar!

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan ve kısa süre sonra Rockstar tarafından doğrulanan sızıntıları ve oyun içi test görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz. Ancak bu sızıntıların oyunun 2018-2020 arasındaki geliştirme sürecine ait olduğunu ve üzerine 5 yıl geliştirme yapılarak 2025’te çıkacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak:shiftdelete.net

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir