Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Mobil
  4. »
  5. Google Bard telefonunuzda nasıl görünecek? İşte cevabı

Google Bard telefonunuzda nasıl görünecek? İşte cevabı

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
11 0

Geçtiğimiz yılın en popüler teknolojisi yapay zekâ oldu. teknoloji şirketleri de bu teknolojiye dair önemli adımlar attı. Bu şirketler arasında yer alan isimlerden biri de Google oldu. Peki, Google yapay zekâsı Bard arayüzü nasıl olacak? İşte detaylar!

Google Bard’da üç düğme yer alacak!

2023 yılında en önemli gelişmelerden biri şüphesiz yapay zekâ oldu. Bugün hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bu teknoloji, şirketlerin de en büyük projelerini oluşturuyor. Söz konusu şirketler arasında yer alan isimlerden biri de Google.

Şirketin yapay zekâ teknolojisinin adı “Bard” olarak karşımıza çıktı. Bugün ise Google Bard arayüzü nasıl olacağına dair haberler yer aldı. Bununla birlikte APK-Insight’ın Google uygulamasının son versiyonunu incelemesiyle bu bilgi ortaya çıktı.

Yapay zekâ Bard arayüzüne baktığımızda Google arama uygulamasının üst kısmında yer aldığını görüyoruz. Ayrıca burada ise bir düğme bulunacak. Bu düğme ise açma kapama oluyor. Ancak düğmenin ne işe yarayacağı hakkında herhangi bir bilgi yok.

Bard, üç düğme ile gelecek. Bu düğmeler ise sesli mesaj göndermek, asistan ile görsel paylaşmak ve arama yapmak için kullanımda olacak. Bu da Bard yapay zekânın asistan ayarlarının yenilendiğini gösteriyor.

Google Bard telefonunuzda nasıl görünecek? İşte cevabı

Ayrıca Bard, henüz kullanımda değil ancak yakın zamanda herkesin erişime açık olması bekleniyor. 9to5Google ekibi de Bard uygulamasını kullanarak yapay zekâ teknolojisine bazı komutlar verdi. Bunun sonucu ise başarılı oldu.

Peki, siz Google Bard arayüzü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir