Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Game Plus geri adım attı: GeForce Now oyun süresine kısıtlama gelmeyecek!

Game Plus geri adım attı: GeForce Now oyun süresine kısıtlama gelmeyecek!

Admin Admin - - 4 dk okuma süresi
6 0

NVIDIA tarafından sunulan bulut oyun servisi GeForce Now, 15 Mart 2021 tarihi itibariyle Beta sürecini tamamladı ve ülkemizde hizmete girdi. Neredeyse 2 yıldır hizmet veren servis son günlerde aldığı bir karar nedeniyle tartışma konusu oldu. Fakat oyuncuların geri bildirimi sonrasında bugün geri adım atarak GeForce Now oyun süresine kısıtlama gelmeyeceği açıklandı. Ancak cezalar olacak. İşte detaylar…

GeForce Now oyun süresine kısıtlama gelmeyecek: 200 saat sınırı kaldırıldı!

GeForce Now bulut oyun hizmetini Türkiye’de oyuncularla buluşturan Game Plus ekibi, geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile ortak hesap kullanımının önüne geçmek için yeni bir yöntem kullanacaklarını açıkladı. Buna göre şirketin sunduğu 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık Premium paketler ayda 200 saatlik kullanım ile sınırlandırılacaktı.

Fakat bu karar istemsiz veya kasıtlı bir şekilde tüm aboneleri etkilediği için tepki çekti. Bunun üzerine Game Plus ekibi geri adım atarak GeForce Now oyun süresine kısıtlama gelmeyeceği açıklandı. Artık sadece kötüye kullandığı tespit edilen kişiler için bir kısıtlamaya gidilecek. Hatta başka cezalar da uygulanabilir.

GAMEPLUS, 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık Premium paketlerinde ayda 200 saatlik oyun oynama süresi kısıtlaması getiriyor.

Bugün Game Plus tarafından yapılan açıklamada şunlar söylendi:

“Değerli Üyemiz, GeForce NOW hizmeti belirli kapasiteye sahip sunucular üzerinde hizmet veren bir bulut oyun servisidir. Son dönemde GAME+’a kayıtlı bazı Premium hesapların bireysel oyun oynama dışında farklı amaçlarla kullanıldığını tespit ettik. Bu durum siz Premium kullanıcılarımızın oyun deneyimini negatif yönde etkilemekte ve sıra bekleme sürelerinin artmasına yol açmaktadır.

Bu amacı dışında kullanımların önüne geçmek, servisimizi her kullanıcımız tarafından eşit şekilde erişilebilir kılmak ve servis kalitemizi üst seviyede tutmak amacıyla önlemler alındı. Bu alınan önlemler, siz Premium kullanıcılarımızın oyun deneyimine herhangi bir kısıtlama getirmeyecektir.

Sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda, kötüye kullanım yapan hesapların takibi, tespiti ve sadece bu hesaplar özelinde aksiyon alınacağını paylaşmak isteriz.

GeForce NOW powered by GAME+ olarak, Türkiye’deki oyunseverlerin istedikleri oyuna, istedikleri yerden ve cihazdan erişmesini sağlıyoruz. Yeni aldığımız önlemler, hizmetimizi daha çok kişiye daha erişilebilir kılacak ve sizlere daha iyi bir deneyim sunmamızı sağlayacak. Daha fazla güç. Daha fazla oyun. GAME+ Ekibi”

GeForce Now fiyatı

Paketler Özellikler Yeni fiyat
PREMIUM Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
190 TL/Ay
3 AYLIK PREMIUM Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
450 TL/3 ay
AVANTAJLI
6 AYLIK PREMIUM
Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
790 TL/6 ay
AVANTAJLI
11 + 1 AYLIK PREMIUM
Öncelikli Erişim
Sınırsız Oyna (6 saatte bir oturum yenilenir)
RTX Aktif
1380 TL 960 TL/12 ay
BASIC Standart Erişim
30 Dakikalık Oturum Süresi
Sınırlı Kapasite
Ücretsiz

Kaynak: https://shiftdelete.net/geforce-now-oyun-suresine-kisitlama-gelmeyecek

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir