Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Fortnite filmi için ilk sinyal verildi!

Fortnite filmi için ilk sinyal verildi!

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
8 0

Fortnite, son zamanlarda film ve dizi iddialarıyla gündemden düşmüyor. Renkli grafikleri, hızlı oynanışı ve birçok franchise ile iş birliği yapması sayesinde dünyanın dört bir yanında popüler olan battle-royale yapımının filmi için ilk sinyal verilmiş olabilir.

Epic yöneticisi: Fortnite filmini çekmek çok kolay

Fortnite’ın geliştiricisi olan Epic Games, ilk kez battle-royale oyununun uyarlaması hakkında konuştu. Epic Games’in Kreatif Direktörü Donald Mustard, verdiği bir röportajda Fortnite filmi için aktif bir plan olmadığını söyledi. Ancak uyarlama projesine her zaman açık olduklarının altını çizdi.

Donald Mustard, Epic Games’in şu anda oyuna odaklandığını belirtti. Fortnite için gelecek sezonlara, etkinliklere ve güncellemelere öncelik verdiklerini söyledi. Mustard ayrıca film uyarlamasına “herhangi bir stüdyonun saniyesinde yeşil ışık yakacağını” iddia etti.

Marvel filmleriyle tanınan Russo kardeşler, AGBO isimli bir stüdyoya sahip. Epic Games’in ise AGBO’da dikkat çeken bir finansal yatırımı bulunuyor. Bu, büyük bütçeli bir Fortnite filminin Russo kardeşler tarafından çekilebileceği anlamına geliyor.

Uyarlama için henüz bir plan olmasa da, Mustard, Fortnite filminin nasıl olabileceğini detaylandırdı. Oyunun çeşitli sezonları ve bölümlerinde olduğu gibi “ilgi çekici bir hikaye anlatıcılığının” önemini vurguladı.

Popüler battle-royale yapımı, Marvel’dan Star Wars’a kadar birçok franchise ile iş birliği yapmıştı. Fortnite için olası bir dizi veya film projesi, oyun sektörünü de hareketlendirebilir.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir