Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Epic Games ücretsiz oyunu Deliver Us Mars oldu

Epic Games ücretsiz oyunu Deliver Us Mars oldu

Admin Admin - - 2 dk okuma süresi
2 0

Epic Games ücretsiz oyunu açıklandı mı? Her hafta kullanıcılara farklı yapımlar sunan platform, 23-30 Kasım tarihleri için yeni oyununu erişime açtı. Bilim kurgu-macera sevenler bu hafta Epic Games Store’daki ücretsiz oyunu kaçırmasın.

Epic Games ücretsiz oyunu Deliver Us Mars oldu

Frontier Foundry ve KeokeN Interactive’in bilim kurgu-macera oyunu Deliver Us Mars, Epic Games Store’da ücretsiz oldu. Platformun haftalık ücretsiz oyun teklifinin bir parçası olarak sunulan macera yapımı, 30 Kasım tarihine kadar ücretsiz erişime açık olacak.

Deliver Us Mars, 2020 yapımı Deliver Us The Moon’un devamı niteliğinde ve ilk oyundaki olaylardan 10 yıl sonra geçiyor. Oyuncular, Outward olarak bilinen gizemli bir grup tarafından çalınan koloni gemilerini kurtarmak için Mars’a gönderilecek. Bu kapsamında dünyanın en genç astronotu Kathy Johanson’un rolünü üstleneceksiniz.

Mars’taki sırları keşfetmeyi ve bulmacaları çözmeyi içeren macera oyunu aynı zamanda uzayda hayatta kalma deneyimi de sunuyor. Zorlu çevre koşullarına dayanmak için problem çözme becerilerini kullanmalı ve kaynakları düzenli şekilde yönetmeniz gerekecek.

Merak uyandırıcı hikayeye ek olarak Deliver Us Mars; ray-tracing desteğiyle görsel şölen sunuyor. Ayrıca oyunun orijinal müzikleri de prodüksiyon kalitesini gözler önüne seriyor. Unreal Engine 5 ile geliştirildiğini unutmamak lazım.

Epic Games Store kullanıcıları, Deliver Us Mars’ı 30 Kasım’a kadar ücretsiz edinebilir. Mağazanın ayrıca 28 Kasım’a kadar çeşitli oyunlarda indirim yaptığını da belirtelim.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir