Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. En iyi Xbox Game Pass oyunları! (PC)

En iyi Xbox Game Pass oyunları! (PC)

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
16 0

Microsoft tarafından sunulan abonelik bazlı Xbox Game Pass servisi, yüzlerce oyunu tek bir abonelikle oynamamıza olanak sunuyor. Hem konsol hem de PC’de hizmet veren servis, hem avantajlı hem de uygun fiyatlı olması nedeniyle oyuncular tarafından tercih ediliyor. Zira servis, ülkemizde aylık 29.99 TL karşılığında hizmet veriyor. Bu içeriğimizde Xbox Game Pass üzerinden oynayabileceğiniz en iyi PC oyunlarını sizler için bir araya getirdik.

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları!

A Way Out

Electronic Arts tarafından yayımlanan A Way Out, hapishanede iki mahkum olan Leo ve Vincent karakterlerine odaklanıyor. Bu iki karakterden birini canlandıracağımız oyunda amacımız, kimseye yakalanmadan hapishaneden firar etmek.

Death Stranding

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Death Stranding

Kıyamet sonrası dünyada geçen Death Stranding, kuryelik yapan Sam Bridges karakterini canlandırıyoruz. Yıkılmış bir toplumda insanları hayatta tutmak için malzeme taşımacılığı yaptığımız oyunda, zorlu doğa şartları ve güçlü yaratık gibi bizleri yavaşlatan faktörler var. Grafikleri ile oyuncuyu büyüleyen Death Stranding’de Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Guillermo del Toro ve Lindsay Wagner gibi gerçek hayattaki ünlü oyuncuların sesleri ve yüzleri kullanıldı.

Sniper Elite 5

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Sniper Elite 5

Keskin nişancı oyunu Sniper Elite 5, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi işgali altındaki Fransa’da geçiyor. Oyundaki amacımız, Alman askerlerine karşı çeşitli görevler gerçekleştirmek ve onların planlarını altüst etmek.

En güzel oyunlar – PC için en iyi oyunlar

En güzel oyunlar – PC için en iyi oyunlar

Yeni bir oyuna başlamak istiyor, ancak karar veremiyorsanız veya PC dünyasında yeniyseniz: en güzel oyunlar derlemesi ile karşınızdayız. İşte PC kullanıcıları için en iyi oyunlar!

Cities: Skylines

En iyi Xbox Game Pass PC oyunları! - Cities: Skylines

Bir şehir yönetme oyunu olan Cities: Skylines’da, belediye başkanı olarak verdiğiniz kararlar ile şehrinizin kaderini belirleyeceksiniz. Amacınız, kenti büyütmek ve ekonomik olarak geliştirip, vatandaşlara kaliteli bir yaşam alanı sunmak. oyun içerisinde halkın sorunlarını paylaştığı Twitter benzeri platform, su ve elektrik sistemleri, çevre kirliliğini azaltmak için atık yönetimi, yol ağları gibi halkın memnuniyetini sağlamak için pek çok önemli faktör bulunuyor.

En iyi Xbox Game Pass PC oyunlarının devamı için ikinci sayfaya geçebilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir