Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Definitive Edition Return of Rome çıkış tarihi!

Definitive Edition Return of Rome çıkış tarihi!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
7 0

Resmi Age of Empires hesabı tarafından atılan son tweete göre Age of Empires II: Definitive Edition için Rome Campaign isimli yeni bir genişleme paketi geliyor. Peki bu yeni sürüm ne zaman satışa çıkacak? İşte Return of Rome çıkış tarihi…
Age of Empires II: Definitive Edition Return of Rome çıkış tarihi:16 Mayıs!
Age of Empires II’nin yeniden düzenlenmiş versiyonu 2019’un sonlarında piyasaya sürüldü. Ardından Lords of the West (Ocak 2021), Dawn of the Dukes (Ağustos 2021) ve Dynasties of India (Nisan 2022) gibi yıllık DLC’lerin ardından birçok genişleme paketi aldı.

Son olarak geçtiğimiz yılın Dynasties of India sürümünde Dravidler ve Gurjaralar şeklinde üç yeni medeniyet şeklinde kapsamlı miktarda içerik takviyesi yapıldı. Bu üç yeni sürüm de temel oyuna eklendi. Yani üç yeni imparatorluk Babür, Rajendra ve Devapala aramıza katıldı. Ayrıca oyun içindeki tüm Hint uygarlığı da Hindistanlılar olarak yeniden adlandırıldı.

PC oyunlarını aratmayacak! Age of Empires Mobil tanıtıldı

Strateji oyuncularının uzun zamandır beklediği Age of Empires Mobil bugün tanıtıldı. İşte hakkında bildiğimiz her şey…

Age of Empires II: Definitive Edition Return of Rome ise aslında ilk kez karşımıza çıkmıyor. Zira AoE oyun serisinin 25. yıl dönümünü kutlamak için yapılan bir canlı yayında 25 Ekim 2022’de kısaca duyuruldu. Fakat Return of Rome çıkış tarihi bugün 16 Mayıs olarak açıklandı. Yani beklenenden erken gelecek.
İçeriği hakkında detaylar ise henüz çok fazla bilinmiyor. Ancak tüm 16 orijinal uygarlığını içereceği tahmin ediliyor. Return of Rome isimlendirmesi ise Age of Empires serisinin ilk oyunu için sunulan The Rise of Rome sürümüne gönderme yapmak için bilerek seçilmiş olabilir.
Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir