Sozcuk.Net

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) zamlandı!

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) zamlandı!

Admin Admin - - 3 dk okuma süresi
4 0

Valve tarafından 2012 yılında piyasaya sürülen ve dünyanın en popüler FPS oyunlarından Counter-Strike: Global Offensive ya da kısa adıyla CS:GO, kısa süre önce zamlandı. Oyunun yeni fiyatı, oyuncuların dikkatini çekti. İşte CS:GO Prime fiyatı!

CS:GO Prime fiyatı, yüzde 30 zamlandı!

CS:GO popüler olmasının yanında oyun içerisinde hileler ile de adından söz ettiren bir oyun. Zira duvarın arkasını görebilen mi dersiniz, otomatik hedef alan mi dersiniz, hemen her türden hile var. Tabii bu durum oyuncuları da oyundan soğutmayı başarıyor. Tam da bu noktada şikayetler, son yıllarda oldukça arttı.

Valve ise hilelere çözüm olarak geçtiğimiz yıllarda Prime Status aboneliğini devreye soktu. Bu abonelik, oyunculara daha adil ve hilesiz bir oyun ortamı sağlıyor. Bu hizmeti satın alan oyuncular, sadece kendileri gibi Prime abonesi olan diğer kullanıcılarla eşleştirilir. Bu da hile kullanmayan ve maçları sabote etmekten kaçınan oyuncuların yer aldığı bir oyuncu havuzu oluşturur.

Öte yandan ücretsiz versiyonu oynayan oyuncular oyundan kasa düşüremiyorken, Prime Status aboneleri kazanabiliyor. Bu kasalar ile de hayatı idame ettirecek kadar olmasa da, AAA kalitede bir oyun alacak kadar bir kazanç elde edebilmek mümkün. Bu ve bunun gibi pek çok avantaj var.

CS:GO Prime, en son geçtiğimiz mayıs ayında yüzde 10 seviyesinde zamlandı ve fiyatı 274,95 TL oldu. Bu oyuncularda pek bir burukluk yaratmadı ancak bugün yapılan zammın sinyalcisi oldu.

CS:GO Prime fiyatı, yüzde 30 seviyesinde zamlandı ve fiyatı 274,95 TL’den 354,95 TL’ye yükseldi. Bu zam Steam mağazasına henüz yansımadı ancak oyun içerisinde almaya kalkarsanız, bu parayı ödemeniz gerekiyor. Kısa süre içerisinde mağazadaki fiyatın da güncellenmesi bekleniyor. Eğer CS:GO Prime satın almayı planlıyorsanız, bu fırsatı değerlendirebilisiniz:

  • Eski fiyatı: 274,95 TL
  • Yeni fiyat: 354,95 TL (+30%)

Aslına bakacak olursak bu zam pek de sürpriz olmadı. Zira Counter-Strike 2’nin çıkışına doğru yani yaz aylarında bir fiyat artışı bekleniyordu. Önümüzdeki günlerde bir daha zam olup olmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: shiftdelete.net

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir